Opinie

WIESŁAW B.


"Doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Zakupiony kocioł został dostarczony .Firma instalatorska powierzona przez Pana Kornela zdemontowała stary kocioł i zainstalowała nowy wraz z uruchomieniem. Kocioł pracuje IDEALNIE!!! od -07-10 2016 r. Polecam!!! "

Jacek P.


"Mam stary nieocieplony dom ,do tej pory miałem piec zasypowy, miałowy.Dzięki firmie Pana Kornela Pawlaka mam teraz piec z podajnikiem na eko-groszek. Bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm ,firma godna polecenia !!!!!! Właściciel firmy doradził(rodzaj pieca i formę zakupu ratalnego) i wraz z bardzo dobrą firmą instalatorską uszczęśliwili mnie i pozbawili kłopotów związanych z codziennym paleniem .Obecny piec to naprawdę bardzo dobry produkt ogrzewa 220 metrowy dom i jest bardzo wydajny w swojej pracy. W domu ciepło i oprócz wsypania opału do podajnika i wysypania spalonych resztek opału(ilości niewielkie) , nie mam pracy.POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD ZMIANĄ PIECA FIRMĘ "PAWLAK"!!!!!!!!!!!"

Krzysztof


"Witam, jestem bardzo zadowolony z zakupu pieca jak i współpracą z firmą Pana Pawlaka. Polecam!!!"

Robert R.


"Piecyk już zamontowany instalator polecony przez producenta bardzo miły i kompetentny. Jeśli chodzi o piec to same plusy bardzo dobrze wykonany. 100% zadowolenia jak na pierwszy dzień i mam nadzieję a prawie jestem pewny że tak pozostanie. Pozdrawiam."


Uwaga! Wszystkie zamieszczone tutaj opinie są autentyczne i zamieszczone w oryginalnej pisowni!

Dodaj opinię

Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
 
Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę ZAKŁAD KOTLARSKO-ŚLUSARSKI Kornel Pawlak na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę ZAKŁAD KOTLARSKO-ŚLUSARSKI Kornel Pawlak dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma ZAKŁAD KOTLARSKO-ŚLUSARSKI Kornel Pawlak.
 

Technika grzewcza

  • grzejniki,
  • rury miedziane, al-pex, rury PP,
  • kształtki miedziane, mosiężne,
    stalowe, PP, al-pex,
  • pompy,
  • zawory,
  • bojlery tradycyjne i elektryczne,
  • zbiorniki wyrównawcze, itp.